Danışmanlık

 

Merhaba Dostlarım,

Hatırlamaya ve sorgulamaya başladığım anlarda Neyi bilmeliyim? Ne yapmalıyım? Neden bunları yaşıyorum? soruları ve ruha yolculuğun başlaması… eğitimler ..eğitimler. Her biri beni bir adım daha ileriye taşıdı. 2008 yılı Ekim ayında katıldığım Kozmik Enerji Terapi Tekniğini bir tanıtım toplantısında duyduğum “ Rusya’da modern tıbbın iyileştiremediği 15.000 hasta bu teknikle sağlığına kavuşmuş” cümlesi bu öğretinin eğitimini almama neden oldu … önce benim yaşamım değişti , sonra da bu öğretiyi uygulayarak binlerce dostun yaşamına dokunup onların değişimine de tanık oldum..

Şimdi 2000 yılından bu yana edindiğim tüm bilgilerin ışığında eğitimini aldığım KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ TEKNİĞİ’ nin en son aşamasını almış bir eğitmen ve uygulayıcı olarak,,öğrendiğim tüm bu bilgileri ihtiyacı olan her dost ile paylaşıyorum..benim aracılığım ile içsel yolculuğuna çıkmak isteyen herkese elimden gelenin en iyisini yaparak tüm sevgimle rehberlik yapıyorum..

KOZMİK ENERJİ

Reiki / Magnified Healing

EMF Balancing Technique

Theta Healing..

CINLP Hypnosis

EFT ( Emotional Freedom Techniques )

Reconnective Healing Level I-II-III

Bioenergetic ACMOS

Merkaba

Kristal Taş aktivasyonu ve uygulaması

DNA Aktivasyonu

Golden Triangle Reiki

Bars Uygulayıcısı

Kozmik Botoks / Facelift

Refleksoloji

Matrix Enerjisi

Arcady Petrov Akademisinden Hayat Ağacı Öğretisi Eğitimi

Grigori Grabovoi Sayılarla iyileşme metodu eğitimi

Holografik Ses Terapisi

Recall Healing Uygulayıcılığı

 Danışmanlık ve Rehberlik almak için Buraya Tıklayabilirsiniz.

ŞEHNAZ DEMİR

COSMİC ENERGY MAGİSTER & PROGRESSOR / ZORASTER

UYARI: İşbu BLOG içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.