Hathor Gezegen Mesajı

Hathor Gezegen Mesajı

İÇSEL GÜNEŞ

Hathor Gezegen Mesajı ~ Tom Kenyon kanalıyla

11 Ocak 2014

Hathorlara göre, yaşam gücümüz (veya sekhem) solar pleksusta (Üçüncü Çakra) “doğurulur” ve buradan bu süptil yaşam gücü tüm bedene yayılır, aynı anda Birinci ve İkinci Çakralara iner, burada bilincin ve aynı zamanda “cinsel” enerjinin yükselişi için temel güç haline gelir.

Bu ses meditasyonu solar pleksusunuzu enerjilendirir ve kendi yaşam gücünüzün kalitesini nazikçe yükseltir, bunun bilinciniz ile direkt bir ilişkisi vardır.

NASA’nın Güneşimizin manyetik kutuplarının yer değiştirdiğini onayladığını duyduktan hemen sonra, Hathorlar ses arşivlerine gitmemi ve 2009′daki Hathor Çalışması sırasında vermiş oldukları bir ses meditasyonunu dinlememi teşvik etti.

Bu meditasyonun başlangıcını ve sonunu düzenlemem için yönlendirdiler, orta bölümü bıraktılar, orta bölümdeki bu belirli tonal kalıpların özellikle şimdi Güneş manyetik kutuplarını değiştirdiği için solar pleksus ile çalışırken büyük faydası olacağını söylediler.

Fikir, Güneşin insan bilincinin dönüşümüne çok önemli bir odak olduğudur, Hathorlar bunu onlarla etkileşimlerimin en başından beri yayımlamaktalar.

Hathorlar bu özel solar değişimin geleceğimiz için engin çıkarımları olduğunu ve kendi İçsel Güneşimiz (solar pleksus) ile çalışmak için ideal zaman olduğu fikrindeler.

Bu ses meditasyonu yaşam gücümüzü yükseltmeyi ve beden/zihin ve ruh arasındaki arayüzü keşfetmeyi dileyenlerimiz için güçlü bir müttefiktir.

İçsel Güneş Meditasyonu

Bu meditasyonun bir kaç adımı var.

1. Dikkat odağınızı göğüs kafesinizin altında, midenizin arkasında ve diyafram civarında bulunan solar pleksus bölgenize getirin. Bu büyük bir sinir ağıdır ve ayrıca üçüncü çakranın yeridir.

2. Bu bölgede minyatür bir Güneş gibi altın bir ışık topu hayal edin. Size doğal görünen şekillerde bu altın ateş topunu duyumsayın. Herhangi bir şey “görmek” gerekli değildir.

3. Dikkatinizi bu ışık topuna odaklarken, takdir veya minnettarlık gibi eşevreli (uyumlu) duygusal bir hale girin. Takdir veya minnettarlık hisleriyle dikkatinizi altın ışık topuna getirdiğiniz zaman, bu meditasyonun etkisini büyük ölçüde yükseltirsiniz.

4. Ses parçasını dinlemeye başlayın, o 4:40 dakika uzunluğundadır. Zihniniz ya ışık topundan ya da takdir/minnettarlık hislerinden uzaklaşırsa, odağınızı İçsel Güneşinize ve birlikte çalışmayı seçtiğiniz uyumlu duygu(lara) geri getirin.

5. Ses kalıplarının İçsel Güneşinize – solar pleksusunuzdaki altın ışık topuna – akustik olarak “masaj yapmasına” izin verin. Bunun gerçekleşmesine izin verirken, her türde fenomenin gerçekleştiğini fark edebilirsiniz, buna altın ışığın tüm bedeninize yoğun akışı ve topun çeşitli şekillere ve boyutlara biçim değiştirmesi dahildir. Ayrıca İçsel Güneşiniz tüm bedeninize genişleyebilir ve onu tamamen sarabilir. Bu olduğu zaman, bedeninizin her hücresi İçsel Güneşinizin altın ışığında yıkanır, bunun eşsiz iyileştirici ve dönüştürücü özellikleri vardır.

6. Meditasyonu bitirdiğiniz zaman, dışsal aktivitelere koşuşturmadan önce biraz kendinizle olun. Eğer bu meditasyon ile özellikle güçlü deneyimler yaşadıysanız, dinlenmek için biraz zaman ayırmak iyi bir fikir olacaktır. Eğer İçsel Güneşiniz, altın ışık topu tüm bedeninizi saracak şekilde genişlediyse özellikle dinlenin.

İçsel Güneş ses meditasyonunu çalmak ve/veya indirmek için Burayı tıklayın Click here . Lütfen bu ses meditasyonunun başka sitelere gönderilemeyeceğini not edin. Bu mesajı ilettiyseniz ve link çalışmazsa, Ana Sayfadaki Hathors bölümüne gidin ve İçsel Güneş başlıklı mesajı bulun. Ayrıca bu meditasyonu websitesinin Listening sayfasında da bulabilirsiniz. (www.tomkenyon.com).

©2014 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır www.tomkenyon.com

Herhangi bir şekilde değiştirmediğiniz, ücret almadığınız, yazarın ismini ve tüm bu telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece bu mesajı kopyalayabilir ve herhangi bir ortamda dağıtabilirsiniz. Lütfen daha önce söz edildiği gibi İçsel Güneş ses meditasyonunun başka sitelere gönderilemeyeceğini not edin.