Hathor Gezegen Mesajı

Hathor Gezegen Mesajı

Hayat Ağacı
Hathor Gezegen Mesajı Tom Kenyon kanalıyla

26 Mart 2014

Bizim perspektifimizden siz Hayat Ağacısınız ve Yaşayan Gizemsiniz. Bunun nedeni sizin süptil enerji bedeninizin kozmosun diğer boyutlarından ruhsal ışık alan binlerce minik enerji kanallarına sahip olmasıdır.

Bu kanallar ağacın dallarına benzer, bu nedenle size ve bu meditasyona Hayat Ağacı olarak atıfta bulunuyoruz.

Yogileriniz ve yoginileriniz bu süptil enerji kanallarını nadiler olarak tanımladılar. Ve bu meditasyonda varoluşun yüksek titreşim hallerine girmenizin yolunu kolaylaştırmak için ruhsal ışık akıtma amacıyla tüm nadiler sisteminizi aktive ediyor olacaksınız.

Zamanın hızlanması ve şu andaki Kaotik Düğümüzün tırmanmasından dolayı, birçoğunuz fiziksel, duygusal, kişiler arası ve boyutlar arası zorluklar deneyimliyorsunuz. Bedeniniz olan – Ağacın dallarına yüksek ruhsal ışık akıtarak, yükselen titreşim frekanslarından büyük ölçüde faydalanırsınız. Ve bilincin yüksek hallerine geçişiniz çok daha nazik olur.

Bu meditasyon özel bir zaman periyodu sırasında gerçekleşecek olmasına rağmen, dilediğiniz her zaman bu meditasyona girebilirsiniz ve bunu yaparak büyük yarar elde edersiniz.
Dünya Meditasyonu

Bu Hayat Ağacı meditasyonu 31 Mayıs’ta New York saati ile 17:30 da başlayacak [Türkiye saati ile 1 Haziran saat 00:30’da] . Enerjiler otuz dakikalık bir periyotta aktarılacak ve 6 pm de sona erecek, ama bu meditasyonun enerji dalgası yirmi dört saat ve otuz dakika devam edecek, 2 Haziran saat 00:30 da sona erecek.

Bu periyot sırasında herhangi bir zamanda büyük fayda ve kudret sağlayarak meditasyonu yapabilirsiniz.

New York’ta Hayat Ağaçları adı verilen olay sırasında meditasyona odaklanılacak. Bu grup bu dalganın tüm gezegene salıverilmesini destekleyecek olan kuvvetli bir enerji oluşturacak.

Bizim perspektifimizden bu özel Dünya Meditasyonu eşsizdir, enerji dalgasının başlamasından hemen önce ışığın Buddhic alemlerinden güçlü bir yayılım kullanılmaya başlayacak. Bu aktarım sesin Vajrahara Primordial (ilk, başlangıçta var olan) Buddha’sından olacak.

Yeni yaratımın bu ses kodları kendi içlerinde güçlü bir aktarımdır ve bu enerji dalgası üzerinde sizin yararınıza iyiliksever güçleri yükselteceğiz.

Dünya Meditasyonu iki aşamadan oluşuyor – ses meditasyonu (aşağıda tanımlanıyor) ve bunu izleyen sessizlik periyodu.
Dünya Meditasyonunun Birinci Aşaması

Bu meditasyonun ilk aşamasında, daha önceki Dünya Meditasyonunda kullandığımız eşsiz bir ses parçası olan İçinizdeki Kristal Saray’ı dinleyeceksiniz. Ama bu versiyonda, ses meditasyonu ile çok farklı bir şekilde çalışıyor olacaksınız.

Ses dosyasının linkini bu mesajın sonunda bulacaksınız.

Ses meditasyonunun kendisinin üç ayrı aşaması vardır.

Aşama 1

İlk aşama yaklaşık beş dakika uzunluğundadır ve bu periyot sırasında bedeninizi ışıltılı ışık iplikleri ağı şeklinde imgeleyin. Bu nadilere, bu ışık kanallarına odaklanırken, takdirin uyumlu haline girin, bu deneyimizi derinleştirir ve onu daha güçlü kılar.

Bu aşama sırasında nadilerinizin kozmosun boyutlararası doğasına açıldığını, kendilerine epeyce faydalı ve yaşam – güçlendirici enerjileri çektiklerini imgeleyin.

Aşama 2

Bu meditasyonun ikinci aşaması da yaklaşık beş dakikadır ve bu aşamaya geçişte müziğin radikal şekilde değiştiğini farkedeceksiniz. Meditasyonun bu aşaması sırasında, odağınız başınızın merkezindeki epifiz bezinde olacak. Bu aşama boyunca başınızın tepesinde açılan bir lotus çiçeği olduğunu imgeleyin. Meditasyonun bu aşaması sırasında kozmik enerjilerin taç çakranıza ve epifiz bezinize inmesine izin verin.

Aşama 3

Son aşama da beş dakika civarındadır ve müziksel olarak ilk beş dakikanın bir tekrarıdır. Bu son aşama sırasında, bedeninizi nadiler ağı (süptil ışık kanalları) şeklinde yeniden imgeleyin, nadilerin kozmosunuzun boyutlararasılığından yaşam – güçlendirici enerjileri çektiğini imgeleyin.

Bu son aşamanın bir çok önemli yönü vardır. Nadilerinize giren enerjilerin ayaklarınızdan veya Pranik Tüp adı verilen enerji kanalından aşağıya Dünyaya akması için Dünya’ya bağlanmış olduğunuzu hissedin, Pranik Tüp taç çakranızdan apışaranıza kadar bedeninizin merkez çizgisinden aşağıya ve Dünyaya uzanır. Bu, erişecek olduğunuz yoğun göksel enerjileri topraklama amacıyladır.

Meditasyonu bu aşamada bırakırsanız, bir süre vecd içinde dalgalanabilirsiniz, ama kendinize ve başkalarına faydanız olmaz – ve bu meditasyonun amacı bu değildir.

Bu meditasyonun amacı Hayat Ağacınızı oluşturan ışık ipliklerinizin, nadilerinizin titreşim hızını nazikçe yükseltmek ve bilincin yüksek titreşimli hallerine geçişinizi kolaylaştırmaktır.
Meditasyonun İkinci Aşaması

İkinci Aşama sessizlik içinde yapılır.

Sadece kendinizle olun ve beden/zihin ve ruhunuzdaki süptil enerji dalgalanmalarını farkedin. Eğer uygun bir ortamda iseniz, uzanmanızı ve tamamıyla dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Ama durumunuz ne olursa olsun, meditasyonun aktif aşamasından sonraki sessizlikte sadece kendinizle olmak için on beş dakika ayırın.
Özet

Bu meditasyonu sizlere bilincin yüksek titreşimli hallerine geçişinizde kritik bir zamanda sunuyoruz. Bununla ilgili metaforik olmak için, bu Dünya Meditasyonunun zamanlaması Kozmik Yumurtadaki bir çatlağa çok benzerdir.

Bu meditasyon sizin için ışık alemlerinin hazine kolleksiyonlarını açabilen ve şu anda önünüzde olan dar kapıdan adım atmanızı sağlayan enerjisel bir anahtardır.
Hathorlar
26 Mart 2014

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri
Meditasyon

Hathorların yönlendirmeleri oldukça net ve bir kaç noktayı açığa kavuşturmaktan başka daha fazla ekleme yapmak için ihtiyaç görmüyorum.

Birincisinin ses meditasyonunun kendisi ile ilgisi var. Hathorların mesajlarında bildirdikleri gibi, bu ses parçasını daha önce kullandılar. Ama bu ses meditasyonunun aşamaları öncekinden oldukça farklı, bu nedenle bu mesajdaki talimatları izlediğinizden emin olun ve İçinizdeki Kristal Saray isimli önceki Hathor Mesajındaki talimatları izlemeyin.

Bu Dünya Meditasyonu Manhattan’da (New York) 31 Mart saat 5:30 PM’de başlayacak. [Türkiye saati ile 1 Haziran saat 00:30’da]

Meditasyonun ilk enerji salıverilmesi 17:30 – 18:00 arasında otuz dakika sürecek. Ancak bu enerjinin devam süresi 24,5 saat olacak, bu periyot sırasında meditasyonu dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Dünya Meditasyonunun Birinci Aşamasının ses meditasyonuna İçinizdeki Kristal Saray adı verilir ve bu ses dosyasına direkt link yorumlarımın sonunda yer alıyor.

Dünya Meditasyonunun İkinci Aşaması on beş dakika sürecek olan sessizlik periyodudur. Bu aşama son derece önemlidir, çünkü Birinci Aşamanın (ses meditasyonu) dinamik enerjilerini bütünleştirmenizi sağlar. Kuvvetli tavsiyem bu sessiz içgözlem periyodunu atlamamaktır.

Hathorlar Manhattan’daki olayın Dünya Meditasyonunun bağlantı noktası olacağına değindiler. Ve ben şimdi odağımı New York’taki bu bir günlük olayın doğasına çevireceğim, çünkü bunun çok önemli olduğunu hissediyorum.
Ağaçların Efsanevi Alemine Yolculuk

İroni benden kaçmadı.

Hayat Ağaçları workshopunu yaratmamın orijinal nedeni, madde ve ruhun birbirleriyle çatışma içinde olmamaları gerektiği kişisel görüşümden ortaya çıktı. Bir çok dinin ve spiritüel geleneklerin öğretilerine rağmen, görünürde kutupsal zıtlıkların bu buluşması (ruh ve madde) zarifçe koreografisi yapılmış bilinç birliği olarak deneyimlenebilirdi.

Ama olay yaklaştıkça sıkıntıya girdim. Dünyamızın her hafta birçok bitki ve hayvan türünü kaybetmekte olduğu gerçeğini yadsıyamadım. Ekosistemimiz saldırıya uğruyor ve kollektif olarak bunun kendi ölümümüzün alameti olduğunun farkında olmadığımız görülüyor.

Hayatın kendisinin biyolojik temelleri yozlaştırılırken, Hayat Ağaçları üzerine bir workshopu nasıl bütünlük ile öğretebilirdim? Ağaçların biyolojik gerçekliği ve bu gezegendeki tüm canlı şeyler saldırı altında iken insanları mitsel alemlere nasıl yönlendirebilirdim?

Bilmeden bu olayla ilgili enerjimi bloke etmiştim ve başka konulara odaklanmak için tüm şeyleri bir kenara bırakmıştım. Ama olayın zamanı yaklaşırken vizyon ile ilişkili olarak kendimi dondurduğumu artık inkar edemiyordum.

Aslında bu olayı tamamen iptal etmeyi ve herkesin parasını iade etmeyi düşünüyordum.

Sonunda çaresizlik içinde, “M” den ruhsal rehberlik istedim. Siz onu Mary Magdalen olarak tanıyor olabilirsiniz. Yanımda Judi ile M’ye, bu psiko – ruhsal felçten kendimi sarsıp çıkarmak için Dünyada mümkün olan neyi yapabileceğimi sordum.

Burada yansıtamayacağım kendi olağan etkili şekliyle M keder ve üzüntüden ruhsal olarak felç olduğumu söyledi – özellikle gezegendeki o kadar çok değerli hayatın kaybını ve bir parçası olduğum kültürün Dünya için çok fazla küstahça umursamazlığını izlerken deneyimlemekte olduğum keder ve üzüntü.

Rüya zamanında, birlikte çalışmaya niyet ettiğim üç mitsel alemin her birinde Hayat Ağaçlarını ziyaret ederek geceyi geçirmemi tavsiye etti. Onun tavsiyesi, onların keyifsizliğimden çıkma yolunu bana göstermelerine izin vermekti.

O gecenin ayrıntılarına girmeyeceğim, çünkü tanımlamak çok uzun sürecek. Ama sonunda kendi duygusal ve ruhsal felcimin üstesinden geldiğimde şafağın sökmesine yakındı.

Şimdi New York’taki olayın hayatımın en güçlü workshobu olacağı benim için net.

Bu tür ifadeleri hafife almam. Ve bu kadar kısa zaman periyodu içinde, New York’a fiziksel olarak gitmenizin sizin için zorlayıcı olabileceğini kavrıyorum. Ama bunu yapabilirseniz, kişisel olarak orada olmak için dağları yerinden oynatacağım. 2015′teki iznimden dolayı, Doğu Sahilinde tekrar eğitim vermem en azından bir yıl sonra olacak.

Aşağıda yapacağım şeyin ve neden bu şekilde hissettiğimin kısa bir tanımı var.

New York’taki workshop üç derin sese dalmaktan oluşacak.
İlk Ses Dalıncı: Dünya Ağacı

Bu üzüntü, çaresizlik, umutsuzluk ve pişmanlığın duygusal kalıplarını dönüştürme amacıyla Altdünyamıza (bilinçaltı zihin) şamanik bir keşif olacak. Bu görevde bizlere Üst ve Göksel Dünyalardan ruhsal şarkıcı Tah’zukan’ın ruhsal şarkıları ile yardım edilecek. Bu dikkate değer şamanik kuvvet ile yıllar önce karşılaştım ve o zamandan beri onunla çalışmaktayım. Tah’zukan dinleyicinin içsel engellerini ve olumsuzluklarını dönüştürmesine yardımcı olan enerjisel dünyaları varoluşa seslendiriyor. O özellikle ruhsal dünyalardan kutsamaları aktarmakta ustadır. Bu enerjisel kutsamalar, tüm bu yıllardan sonra hala beni şaşırtan derin seviyelerde psişede ilerliyor.

Altdünyada çalıştıktan sonra, Tah’zukan bizimle Göksel Dünyalarda çalışacak, bir kez daha yüksek ışık alemlerinden gelen eşsiz enerjisel kutsamaları aktaracak.
İkinci Ses Dalıncı: Bilgi Ağacı

Bu kundalinin nazik, ama oldukça güçlü aktivasyonu olacak. Buradaki anahtar sözcükler nazik ve güçlü. Bu ikinci ses aktivasyonu sırasında, Kundalini Shakti taç çakrasına (Sahasrara) girmek üzere omurgamızın merkezi yolundan yukarıya yükselecek. Taç çakrası vasıtasıyla Samadhi veya yoga transına gireceğiz. Bu ruhsal ışık aleminde kendi holografik doğamız olan Bilgi Ağacının “yüksek dallarından” çekeceğiz. Bununla söylemek istediğim şey, fiziksel ve süptil bedenlerimizin kozmosa ilişkin holografik bilginin canlı veri havuzları olduğudur.
Üçüncü Ses Dalıncı: Bodhi (Bilgelik) Ağacı

Bu son aşamada, Gautama Buddha’nın altında Aydınlanmaya ulaştığı ağaç olan Bodhi (Bilgelik) Ağacının mitsel alemine gireceğiz. Çeşitli ses meditasyonları ile Bodhi Ağacı ile temas kurmak zihnin aydınlanmış halleri için olağanüstü potansiyeli açar. Meditatif halde Bodhi ağacı altında otururken, Vajradhara’ya, Sesin İlksel Buddha’sına bir portalı çağıracağım ve açacağım. Bu eşsiz dönüştürücü enerji, – hem kişisel hem de kollektif olarak – yaradılışın yeni döngülerinin yolunu hazırlayan yaratım ses kodlarını yayar. Vajradhara’dan gelen yeni yaradılışın bu ses kodları yalnızca fiziksel olarak odada bulunanlara değil, aynı zamanda tüm dünyaya ve varoluşun tüm alemlerindeki tüm hissedebilir varlıklara yayılacak.

Varlığımızın ışık dolu alemlerine bu üç adet derinlemesine ses dalınçları yeni yaradılış enerjilerinin akıl sır ermez dalgalarını salıverecek. Ruhsal gücün bu aktarımıyla yenilenmiş ve kuvvetlendirilmiş olarak yaşamlarımıza, ilişkilerimize ve dünyamıza yenilenmiş içgörü ve potansiyel ile yeniden girebiliriz.

Bu olayın son otuz dakikasında, daha önce tanımladığımız gibi kollektif olarak Hathor Dünya Meditasyonuna gireceğiz. Dünyaya bu faydalı enerjilerin salıverilmesi için Merkez Nokta olarak hizmet edeceğiz.

Hathorların Dünya Meditasyonunu Vajradhara (Sesin İlksel Buddhası) yayınımlarının tüm hissedebilir varlıklara salıverilmesinden hemen sonra yapmayı seçmiş olmalarını kişisel olarak çok önemli buluyorum.

Bu yeni yaradılış ses kodlarının aktarımı sırasında odada fiziksel olarak bulunmak yaşam değiştirici ve dönüm noktası olan bir olay olacak.

New York’taki Hayat Ağaçları ile ilgli daha fazla bilgi için, biletleri satın alabileceğiniz Symphony Space Box Office için burayı tıklayın (http://tomkenyon.com/events-2014#Trees-of-Life) , veya www.tomkenyon.com sitemizde Takvimimize girebilirsiniz.

New York’ta bize katılın ya da katılmayın, bu gelen Hathor Dünya meditasyonuna katılımınız için derin kişisel minnettarlığımı ifade etmeyi diliyorum.

Hathorlar dar kapının önümüzde olduğunu söylediklerinde, aslında onlara katılıyorum. Bana göre, dar kapı kendi varlığımızın yüksek alemlerinde merkezlenmiş kalmak için bizden istenen titreşimsel kusursuzluğa değinir.

Bunu söylemenin bir diğer yolu, etrafımızdaki dünyanın kaosun çok daha yoğun formlarına spirallendiği görülürken cennette nasıl kalacağımızdır? (kendi bilincimizin neşeli doğası anlamına geliyor).

Sizden Rumi’nin bir alıntısıyla ayrılmak istiyorum, çünkü bunun bu harika kişisel ve kollektif dönüşüm (yani bir formdan diğerine hızlı ve radikal değişim) zamanında önemli bir gerçeği ifade ettiğini düşünüyorum.

“Hüzün sizi neşeye hazırlar. Yeni neşenin girmek için yer bulabilmesi için, evinizden her şeyi şiddetle süpürür. Taze, yeşil yaprakların kendi yerlerinde büyüyebilmesi için kalbinizin dalından sarı yaprakları sallayıp atar. Altta saklı olan yeni köklerin büyüyecek yeri olması için, çürümüş kökleri söküp atar. Hüzün kalbinizden neyi atarsa atsın, onun yerine çok daha iyi şeyler gelecektir.”

Rumi

İçinizdeki Kristal Saray‘ı dinlemek ve/veya indirmek için burayı tıklayın

©2014 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır www.tomkenyon.com

Herhangi bir şekilde değiştirmediğiniz, ücret almadığınız, yazarın ismini ve tüm bu telif hakkı uyarısını eklediğiniz sürece bu mesajı kopyalayabilir ve herhangi bir ortamda dağıtabilirsiniz. Ama, İçinizdeki Kristal Saray ses dosyası başka sitelere gönderilemez ve herhangi bir ortamda çoğaltılamaz.

(Çeviri: Saffet Güler)