Kozmik Enerji Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Kozmik Enerji Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Kozmik Enerji Hangi Hastalıkların Tedavisinde Yardımcı Olarak Kullanılır?

Kozmik Enerji kanalları, kişilerin yaşam alanlarında uyumsuz oldukları her enerji ile uyumlu hale gelmelerini sağlayarak şifalandırır.

En basit grip gibi hastalıklardan en ağır depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklara, çözümü olmadığı söylenen , kanser ,migren gibi birçok hastalığın tedavisinde yardımcı olarak  kullanılır. Kozmik Enerji ile bağışıklık sistemi, kas-sinir sistemi, kan sistemi, üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi hastalıkları, psikolojik rahatsızlıklar, felç-inme, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, çeşitli organ sorunları, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri ve alerjiler iyleşmesinde destek olunur.

Ayrıca özel çalışma yöntemleriyle , kilo dengeleme, cinsel organ büyütme, büyüme bozukluğu, zihinsel gelişim bozukluğu gibi sorunlarda da kozmik enerji şifası  uygulaması kullanılır.

Kozmik Enerji bireylere sadece şifa vermekle kalmaz, aynı zamanda her insanın enerji bedeninde bulunan negatif etkileri de temizler. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan nazar, magic,lanet,beddua gibi enerjileri ve düşük titreşimli enerjisel varlıkları ortadan kaldırır.Seans alan kişi yaşamının her alanında büyük değişim ve dönüşüm yaşar.Seans sayısı arttıkça kişinin titreşimi artar.Titreşim yükseldikçe çekim yasası devreye girer yüksek frekanslı enerjileri alanına çekmeye başlar .Seans alan kişiler Kozmik Enerji ile karmasını, çakralarındaki deformasyonu, eril ve dişil enerjisini dengeler ve şifalandırır. Kozmik Enerji bireyleri korur, onların manyetik alanlarını güçlendirir, enerji akışlarını sağlar, pozitif enerji ile yükler, bloke olmuş enerji yollarını açar, bolluk, bereket, sağlık ve sevgi getirir.

Kozmik Enerji Şifa  Tekniği ile Kilo Dengeleme, Bağımlılıklardan kurtulma ile ilgili özel bir çalışma yapılır . Bireyin kilo almasına neden olan ve bağımlılık yaratan sebeplerin ortadan kalkmasına yardımcı olunur

Kozmik Enerji’nin etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Rusya’da Kozmik Enerji adı, Kozmik Enerji Tıbbı olarak değiştirilmek istenmektedir.

UYARI:  İşbu BLOG içerisinde yer alan  bilgi ve uygulama teknikleri  tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı  bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

 

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için  doktora danışılmalıdır.