Nasıl Kozmik Enerji Terapisti Olunur ?

Nasıl Kozmik Enerji Terapisti Olunur ?

Nasıl Kozmik Enerji Uygulayıcısı  Olunur ?

Kozmik Enerji Uygulama Tekniğini arzu eden herkes öğrenebilir ve uygulayabilir.Bunun için şu şartlar gereklidir;

1. Teorik ve pratik eğitim seminerine katılmak.

2. Kozmik Enerji seansları almış olmak. Seans sayısı bireye bağlıdır. Kişiden kişiye değişiklik gösterir.

3. Kozmik Enerji frekanslarına (kanallara) uyumlanmış olmak.

Kozmik enerji kanallarıyla çalışmayı isteyen ve hazır olan herkes alabilir. Kişinin özel bir yeteneğe sahip olmasına gerek yoktur.Öğrencinin bilgisi öğretmene gelir. Kime el verilecekse ona özel bir formül ile(inisiyasyon yolu ile) ona geçer ve kanal açmak için ona izin verilmiş olur.

Uyumlama elle dokunarak oluyor. Temas olmadan bu kanalları açmak mümkün değildir.Uyumlama bedenli bir kişi tarafından yapılabilir. Ruhsal bir varlık uyumlama yapamaz.
Öğrenci bu eğitimi almak istediğinden emin olmalı, hocasını kalbiyle seçmeli. Öğrenci kendi karmasına göre hocasını seçer. Hiç bir şey öylesine olmaz. Seans yaptıkça öğrenci güçlenir. Seans yaptıkça mutlaka gelişim olur aynı seviyede kalınması mümkün değildir. Öğrenci öğretmenini dinlemeli ve prensiplerine uymalıdır.Hoca öğrenciyi uyumlarken öyle odaklanıyor ki o enerji o kadar yüksek ki o sırada resim çekerken o gücü görebilirsiniz.
Magister  seviyesine gelindiğinde  2 seçenek var ya şifacı olacaksın ya da kişinin içindeki kötülüklerle bilgi edinerek savaşmayı seçeceksin. Magisterler çok çok özel bir korumaya sahiptirler ve başka boyutlarda da çalışabilirler.

UYARI:  İşbu BLOG içerisinde yer alan  bilgi ve uygulama teknikleri  tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı  bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

 

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için  doktora danışılmalıdır.